HF1008-330K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-330K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-330K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33NH 900MA 150 MOHM
Dataark: HF1008-330K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-330K
Varenummer HF1008-330K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33NH 900MA 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45737 pcs Datablad HF1008-330K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008-330K TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Non-Magnetic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 33nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 1.6GHz
Detaljeret beskrivelse 33nH Unshielded Inductor 900mA 150 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 900mA Nuværende - Mætning -