HF1008R-082M
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-082M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-082M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2NH 1.275A 75 MOHM
Dataark: HF1008R-082M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-082M
Varenummer HF1008R-082M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2NH 1.275A 75 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60591 pcs Datablad HF1008R-082M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-082M TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Non-Magnetic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 8.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 3GHz
Detaljeret beskrivelse 8.2nH Unshielded Inductor 1.275A 75 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 75 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.275A Nuværende - Mætning -