HF1008R-102F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-102F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-102F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 325MA 1.4 OHM SMD
Dataark: HF1008R-102F.pdf
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-102F
Varenummer HF1008R-102F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 325MA 1.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17622 pcs Datablad HF1008R-102F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-102F TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 290MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 325mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 325mA Nuværende - Mætning -