HF1008R-151G
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-151G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-151G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM
Dataark: HF1008R-151G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-151G
Varenummer HF1008R-151G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150NH 395MA 950 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25066 pcs Datablad HF1008R-151G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-151G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 800MHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Inductor 395mA 950 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 950 mOhm Max
Nuværende vurdering 395mA Nuværende - Mætning -