HF1008R-221K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-221K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-221K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 1.15 OHM
Dataark: HF1008R-221K.pdf
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-221K
Varenummer HF1008R-221K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 1.15 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55296 pcs Datablad HF1008R-221K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-221K TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 600MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Inductor 360mA 1.15 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.15 Ohm Max
Nuværende vurdering 360mA Nuværende - Mætning -