HF1008R-391F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-391F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-391F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 320MA 1.45 OHM
Dataark: HF1008R-391F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-391F
Varenummer HF1008R-391F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 320MA 1.45 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15662 pcs Datablad HF1008R-391F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-391F TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 465MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 320mA 1.45 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.45 Ohm Max
Nuværende vurdering 320mA Nuværende - Mætning -