HF1008R-560K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-560K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-560K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM
Dataark: HF1008R-560K.pdf
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-560K
Varenummer HF1008R-560K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54651 pcs Datablad HF1008R-560K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-560K TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Non-Magnetic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 56nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 1.2GHz
Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 570mA 370 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 370 mOhm Max
Nuværende vurdering 570mA Nuværende - Mætning -