HF1008R-751J
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-751J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008R-751J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM
Dataark: HF1008R-751J.pdf
  • Besked
Specifikationer for HF1008R-751J
Varenummer HF1008R-751J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 750NH 275MA 1.95 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48535 pcs Datablad HF1008R-751J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HF1008R-751J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 750nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 330MHz
Detaljeret beskrivelse 750nH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.95 Ohm Max
Nuværende vurdering 275mA Nuværende - Mætning -