M1331-471K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M1331-471K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Dataark: M1331-471K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for M1331-471K
Varenummer M1331-471K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11788 pcs Datablad M1331-471K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Afskærmning Shielded Serie M1331
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne M1331-471K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning 460mA