M1331-822K
Produkt oversigt
Varenummer: M1331-822K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Dataark: M1331-822K.pdf
  • Besked
Specifikationer for M1331-822K
Varenummer M1331-822K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14044 pcs Datablad M1331-822K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Afskærmning Shielded Serie M1331
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne M1331-822K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 53MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 111mA Nuværende - Mætning 111mA