M27/370-06
API DelevanAPI Delevan
M27/370-06 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27/370-06
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 5.03A 14 MOHM
Dataark: M27/370-06.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
480 pcs
960 pcs
1440 pcs
3360 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27/370-06
Varenummer M27/370-06 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 5.03A 14 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34145 pcs Datablad M27/370-06.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm)
Afskærmning Unshielded Serie Military, MIL-PRF-27/370, MIL8532
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1134-1141
1134-1141-2-MIL
1134-1141-MIL
M27/370-06 TR 480
MIL8532-06L
MIL8532-06L-480 TR
MIL853206L
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 2.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.286" (7.26mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 5.03A 14 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 14 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.03A Nuværende - Mætning 3.9A