MILP1812-393K
Produkt oversigt
Varenummer: MILP1812-393K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM
Dataark: MILP1812-393K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MILP1812-393K
Varenummer MILP1812-393K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30039 pcs Datablad MILP1812-393K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne MILP1812-393K TR 500
MILP1812-393K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 280mA 1.848 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.848 Ohm Max
Nuværende vurdering 280mA Nuværende - Mætning 376mA