MILS1812-332K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MILS1812-332K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
Dataark: MILS1812-332K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MILS1812-332K
Varenummer MILS1812-332K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23731 pcs Datablad MILS1812-332K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie MILS1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILS1812-332K TR 500
MILS1812-332K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 61MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 534mA 700 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 534mA Nuværende - Mætning -