MILS1812-821K
Produkt oversigt
Varenummer: MILS1812-821K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM
Dataark: MILS1812-821K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MILS1812-821K
Varenummer MILS1812-821K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24919 pcs Datablad MILS1812-821K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie MILS1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILS1812-821K TR 500
MILS1812-821K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 155MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Inductor 614mA 530 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 530 mOhm Max
Nuværende vurdering 614mA Nuværende - Mætning -