MILS1812R-393K
Produkt oversigt
Varenummer: MILS1812R-393K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Dataark: MILS1812R-393K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MILS1812R-393K
Varenummer MILS1812R-393K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26373 pcs Datablad MILS1812R-393K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie MILS1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILS1812R-393K TR 500
MILS1812R-393K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -