MILS1812R-681K
Produkt oversigt
Varenummer: MILS1812R-681K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 675MA 440 MOHM
Dataark: MILS1812R-681K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MILS1812R-681K
Varenummer MILS1812R-681K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 675MA 440 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26489 pcs Datablad MILS1812R-681K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie MILS1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILS1812R-681K TR 500
MILS1812R-681K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 166MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 675mA 440 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 440 mOhm Max
Nuværende vurdering 675mA Nuværende - Mætning -