P1330-122J
API DelevanAPI Delevan
P1330-122J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1330-122J
Varenummer P1330-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59158 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Andre navne P1330-122J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 2.69A 41 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 41 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.69A Nuværende - Mætning 1.4A