P1330-823J
API DelevanAPI Delevan
P1330-823J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for P1330-823J
Varenummer P1330-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58203 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1330
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1330-823J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 362mA 1.38 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.38 Ohm Max
Nuværende vurdering 362mA Nuværende - Mætning 150mA