P1330R-105H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-105H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330R-105H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1330R-105H
Varenummer P1330R-105H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40096 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1330R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1330R-105H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 1mH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1mH Unshielded Inductor 105mA 11.16 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 11.16 Ohm Max
Nuværende vurdering 105mA Nuværende - Mætning 22mA