P1330R-123H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-123H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330R-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1330R-123H
Varenummer P1330R-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46537 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Andre navne P1330R-123H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 912mA 252 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 252 mOhm Max
Nuværende vurdering 912mA Nuværende - Mætning 516mA