P1330R-184J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-184J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1330R-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 261MA 2.4 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1330R-184J
Varenummer P1330R-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 261MA 2.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52997 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Andre navne P1330R-184J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 261mA 2.4 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 261mA Nuværende - Mætning 89mA