P160-223KS
Produkt oversigt
Varenummer: P160-223KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD
Dataark: P160-223KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for P160-223KS
Varenummer P160-223KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10527 pcs Datablad P160-223KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Andre navne P160-223KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 334mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 334mA Nuværende - Mætning 326mA