P160-471KS
Produkt oversigt
Varenummer: P160-471KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM
Dataark: P160-471KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for P160-471KS
Varenummer P160-471KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10986 pcs Datablad P160-471KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Andre navne P160-471KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 1.797A 38 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 38 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.797A Nuværende - Mætning 2.231A