P160R-122KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P160R-122KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM
Dataark: P160R-122KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for P160R-122KS
Varenummer P160R-122KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10146 pcs Datablad P160R-122KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Afskærmning Unshielded Serie P160R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P160R-122KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 1.254A 78 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 78 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.254A Nuværende - Mætning 1.381A