P160R-222KS
Produkt oversigt
Varenummer: P160R-222KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.056A 110 MOHM
Dataark: P160R-222KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for P160R-222KS
Varenummer P160R-222KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.056A 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11620 pcs Datablad P160R-222KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Andre navne P160R-222KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 1.056A 110 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.056A Nuværende - Mætning 1.036A