P160R-471KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P160R-471KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM
Dataark: P160R-471KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for P160R-471KS
Varenummer P160R-471KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10606 pcs Datablad P160R-471KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Afskærmning Unshielded Serie P160R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P160R-471KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 1.797A 38 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 38 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.797A Nuværende - Mætning 2.231A