P160R-473KS
Produkt oversigt
Varenummer: P160R-473KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 254MA 1.9 OHM SMD
Dataark: P160R-473KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for P160R-473KS
Varenummer P160R-473KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 254MA 1.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12063 pcs Datablad P160R-473KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Andre navne P160R-473KS BULK 50 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 254mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 254mA Nuværende - Mætning 223mA