P1812-472G
API DelevanAPI Delevan
P1812-472G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-472G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 650MA 401 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1812-472G
Varenummer P1812-472G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 650MA 401 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31483 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812-472G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 650mA 401 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 401 mOhm Max
Nuværende vurdering 650mA Nuværende - Mætning 1.131A