P1812-473K
API DelevanAPI Delevan
P1812-473K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-473K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812-473K
Varenummer P1812-473K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 96347 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN3320TR
P1812-473K TR 500
P1812473K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 47µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 2.064 Ohm Max Nuværende vurdering 260mA
Nuværende - Mætning 366mA