P1812-822G
API DelevanAPI Delevan
P1812-822G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812-822G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM
  • Besked
Specifikationer for P1812-822G
Varenummer P1812-822G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27820 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812-822G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 600mA 548 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 548 mOhm Max
Nuværende vurdering 600mA Nuværende - Mætning 871mA