P1812R-183G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-183G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-183G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-183G
Varenummer P1812R-183G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28459 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie P1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P1812R-183G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 18µH Unshielded Inductor 400mA 875 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 875 mOhm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning 614mA