P1812R-222K
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812R-222K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-222K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for P1812R-222K
Varenummer P1812R-222K Fabrikant API Delevan Inc.
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 96919 pcs Datablad
Spænding - Opdeling 1812 Anvendelse Unshielded
Type - Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie P1812R RoHS Status Tape & Reel (TR)
Vurderinger - Polarisering 1812 (4532 Metric)
Andre navne P1812R-222K TR
P1812R-222KTR
P1812R222K
Q2516421A
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Producentens varenummer P1812R-222K
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Hardware Type 2.2µH
Frekvens - Test - Frekvens - Selvresonans 268 mOhm Max
Udvidet beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Diameter - Skulder - Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Forsinkelse 1kHz DC-modstand (DCR) 1.697A
Nuværende vurdering 850mA Nuværende - Mætning Ferrite