P1812R-333H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-333H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-333H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-333H
Varenummer P1812R-333H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46282 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-333H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 300mA 1.578 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.578 Ohm Max
Nuværende vurdering 300mA Nuværende - Mætning 425mA