P1812R-683H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-683H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P1812R-683H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
  • Besked
Specifikationer for P1812R-683H
Varenummer P1812R-683H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40874 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne P1812R-683H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 68µH Unshielded Inductor 220mA 3.408 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.408 Ohm Max
Nuværende vurdering 220mA Nuværende - Mætning 297mA