P3519R-332J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-332J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P3519R-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.75A 95 MOHM
Dataark: 1.P3519R-332J.pdf2.P3519R-332J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for P3519R-332J
Varenummer P3519R-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.75A 95 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 75819 pcs Datablad 1.P3519R-332J.pdf2.P3519R-332J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Afskærmning Unshielded Serie P3519R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne P3519R-332J TR 100
P3519R-332JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 10kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.185" (4.70mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 95 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 95 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.75A Nuværende - Mætning 2.38A