PD105R-153K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PD105R-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 2.3A 80 MOHM SMD
Dataark: PD105R-153K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PD105R-153K
Varenummer PD105R-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 2.3A 80 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58382 pcs Datablad PD105R-153K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Afskærmning Unshielded Serie PD105R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne PD105R-153K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.213" (5.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 80 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.3A Nuværende - Mætning 2.3A