PD105R-824K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PD105R-824K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 240MA 2.55 OHM
Dataark: PD105R-824K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PD105R-824K
Varenummer PD105R-824K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 240MA 2.55 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56371 pcs Datablad PD105R-824K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Afskærmning Unshielded Serie PD105R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne PD105R-824K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.213" (5.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.55 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.55 Ohm Max
Nuværende vurdering 240mA Nuværende - Mætning 240mA