PT10-820-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT10-820-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT10-820-VM
Varenummer PT10-820-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14039 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT10-820-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.930" (23.62mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Toroidal Inductor 9.3A 10 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.3A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT10-820
PT10-820
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH