PT100R-1260HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT100R-1260HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT100R-1260HM
Varenummer PT100R-1260HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13252 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.260" Dia (32.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT100R-1260HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.600" (15.24mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.8A Nuværende - Mætning -