PT150R-2050
Produkt oversigt
Varenummer: PT150R-2050
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT150R-2050
Varenummer PT150R-2050 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15653 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.050" Dia x 0.920" W (52.07mm x 23.37mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT150R-2050 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Toroidal Inductor 12.3A 40 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 40 mOhm Max
Nuværende vurdering 12.3A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT16394
PT16394
producenter: Laird Technologies - Antennas
Beskrivelse: CABLE ASSY 58A SMAM SMAF
På lager: 3344 pcs
Hent:
RFQ
PT150R-2050HM
PT150R-2050HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH