PT25-800-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT25-800-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT25-800-VM
Varenummer PT25-800-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12406 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT25-800-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 0.910" (23.11mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.6A Nuværende - Mætning -