PT250-1500
Produkt oversigt
Varenummer: PT250-1500
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT250-1500
Varenummer PT250-1500 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13163 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT250-1500 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 250µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 250µH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 80 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.1A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT250-1500HM
PT250-1500HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH