PT400R-1200-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT400R-1200-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT400R-1200-VM
Varenummer PT400R-1200-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10616 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT400R-1200-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 400µH
Højde - Siddende (Max) 1.330" (33.78mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 400µH Unshielded Toroidal Inductor 2.4A 250 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.4A Nuværende - Mætning -