PT500-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT500-1750
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT500-1750
Varenummer PT500-1750 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13058 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.750" Dia x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT500-1750 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 500µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 500µH Shielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 160 mOhm Max
Nuværende vurdering 5A Nuværende - Mætning -