PT75-1260-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT75-1260-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT75-1260-VM
Varenummer PT75-1260-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19158 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT75-1260-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 75µH
Højde - Siddende (Max) 1.390" (35.31mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 7.4A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.4A Nuværende - Mætning -