PTHF50R-180SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTHF50R-180SM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 50UH 1.12A 210 MOHM
Dataark: PTHF50R-180SM.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTHF50R-180SM
Varenummer PTHF50R-180SM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 50UH 1.12A 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8268 pcs Datablad PTHF50R-180SM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm)
Afskærmning Shielded Serie PTHFR-SM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne PTHF50R-180SM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Molybdenum Permalloy(MPP) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 50µH
Højde - Siddende (Max) 0.300" (7.62mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.12A 210 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.12A Nuværende - Mætning 400mA