PTKM10R-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM10R-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Dataark: PTKM10R-50.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM10R-50
Varenummer PTKM10R-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10388 pcs Datablad PTKM10R-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM10R-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.36A Nuværende - Mætning 1.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM10R-50SM
PTKM10R-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD
På lager: 11942 pcs
Hent: PTKM10R-50SM.pdf
RFQ
PTKM10R-59VM
PTKM10R-59VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
På lager: 7508 pcs
Hent: PTKM10R-59VM.pdf
RFQ
PTKM10R-50VM
PTKM10R-50VM
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH