PTKM25R-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25R-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Dataark: PTKM25R-50.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM25R-50
Varenummer PTKM25R-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9157 pcs Datablad PTKM25R-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25R-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.2A Nuværende - Mætning 1A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM25R-50SM
PTKM25R-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD