PTKM330-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM330-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Dataark: PTKM330-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM330-50
Varenummer PTKM330-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10705 pcs Datablad PTKM330-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM330-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1MHz
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.69A Nuværende - Mætning 270mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM330R-50SM
PTKM330R-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
På lager: 9882 pcs
Hent: PTKM330R-50SM.pdf
RFQ
PTKM330-50SM
PTKM330-50SM
producenter: API Delevan
På lager: 15081 pcs
Hent: PTKM330-50SM.pdf
RFQ
PTKM25R-59H
PTKM25R-59H
Beskrivelse: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Hent: PTKM25R-59H.pdf
PTKM330-50H
PTKM330-50H