PTKM75R-121VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM75R-121VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Dataark: PTKM75R-121VM.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM75R-121VM
Varenummer PTKM75R-121VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6892 pcs Datablad PTKM75R-121VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKMR-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM75R-121VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 75µH
Højde - Siddende (Max) 0.950" (24.13mm) Frekvens - Selvresonans 2.5MHz
Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 45 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.9A Nuværende - Mætning 1.8A